strona główna

Po trzech porażkach - czwarta

W ostatnim meczu dwudziestej trzeciej kolejki Orlen Ligi, Grot Budowlani Toruń ogrywają Polski Cukier Muszyniankę Muszyna 1:3 (25:27, 24:26, 25:21, 18:25). Trudno wygrać mecz, przegrywając m.in. sześć piłek setowych. Najlepszą zawodniczką meczu Paulina Maj.

Rozpoczynają przyjezdne autową zagrywką. Wyrównany początek żaden z zespołów nie może uzyskać większej przewagi 4:3, 6:6.Łodzianki patrzą na spadająca w linię piłkę 9:7. Rozpoczęły bardziej zdecydowanie grać mineralne 11:7 i czas dla Błażeja Kryszałowicza. Zablokowana Wawrzyniak. Tracimy serią punkty 12:11 czas dla trenera Litwina. Odpowiadamy serią czterech punktów 16:11 czas dla Budowlanych. Na zagrywce Grobelna i przyjezdne odrabiają straty 16:15. Drugi czas dla Muszyny. Grejman zmienia Wójcik. Autowy atak gospodyń i pierwsze prowadzenie gości 20:19. Savić w narożnik i piłka setowa. Pycia zgrywa i gramy na przewagi. Dotykamy siatki setowa dla gości. Przegrywamy końcówkę seta 2:7 i w secie 25:27
Wawrzyniak obija blok 1:0. 3:5 trener Litwin wprowadza zmianę schodzi Sosnowska wchodzi Sredić. Tracimy kolejny punkt timeout. Doganiamy rywalki 6:6. Wawrzyniak uderzona piłka w twarz wymuszona zmiana, wchodzi Cikiriz. dwukrotnie zablokowane łodzianki 11:8 trener sygnalizuje czas. Zdobywamy kolejno dalsze piłki 14:8 drugi czas Budowlanych. Beier obija blok piłka w aucie, przerwana seria 16:9. Tracimy dalsze punkty 16:12 Grejman za Wójcik. Piąta piłka dla gości time out dla Polskiego Cukru. Cikiriz po prostej wzdłuż linii 17 punkt. Nie przyjęła Medyńska 22:18. Udany blok 24:18 piłka setowa. Łodzianki bronią sześć piłek i na tablicy świetlnej remis 24:24. Kolejna piłka dla przyjezdnych i teraz One maja piłke setową. Ostatnia piłka po bloku gospodyń wpada w moje ręce koniec seta. Przegrywamy 24:26
Piłka po bloku przelatuje całą szerokość boiska i wpada w pomarańczowe 0:1. Od 1:4 doganiamy przeciwniczki 5:5. Doganiamy i odskakujemy na jeden punkt 12:11,timeout Grot. 13:15 za Wójcik wchodzi Grejman. Tracimy dalszy punkt czas dla trenera z Muszyny. Tego seta i meczu już raczej nie wygramy 13:17. Kolejna zmiana Sredić zamienia Sosnowska. Zdobywamy punkt kontaktowy 18:19, czas dla Budowlanych. As Anny Grejman. Kiwa nad blokiem wawrzyniak i na tablicy wyników 20:20. Dopisujemy kolejna punkty 23:20. Piłka setowa. Jednak pozostajemy w grze 25:21
Błąd odbicia Medyńskiej 0:1. Mocna zaczęły walczyć o każda piłke gospodynie 2;2. Punkt z zagrywki Grejman 4:3. Zatrzymana blokiem Grobelna. Tracimy serią piłki 5:7 czas dla Ryszarda Litwina. Savic z krótkiej 9:12. Przerwa na żądanie dla Muszynianki przy stanie 9:14. Zablokowana Grejman szesnasty punkt przyjezdnych. Przyjezdne potrzebują jeszcze tylko pięć piłek. 12:21 do 17:22. Beier po skosie piłka meczowa. Błąd odbicia kończy mecz.