Zmierzamy w dobrym kierunku

Zawodniczki Polskiego Cukru Muszynianki Muszyna nie próżnują przed nadchodzącym sezonem Ligi Siatkówki Kobiet. W weekend w ramach Memoriału im. Jerzego Janusza zmierzyły się z Treflem Proximą Kraków w Jaśle.
Jak „dwumecz” sparingowy z Treflem Proximą Kraków ocenia trener Polskiego Cukru Muszynianki Muszyna Bogdan Serwiński?

Rozegrane dwa mecze sparingowe z Treflem Proximą Kraków (łącznie 8 setów) - 2 : 2 w Muszynie i zwycięstwo 3 : 1 w Jaśle, były doskonałym sprawdzianem naszej aktualnej dyspozycji.

Pierwszy mecz z naszej strony traktowany był tylko i wyłącznie jako trening techniczno-taktyczny. Natomiast mecz pokazowy w Jaśle w założenia miał dać możliwość zawodniczkom na pełną satysfakcję w rywalizacji o wynik. Tak też się stało co jest powodem do zadowolenia.

Za kilka dni wystąpimy na Turnieju w Karpaczu, który traktujemy w całości jako trening.

Przed zespołem Polskiego Cukru Muszynianki Muszyna pozostały jeszcze dwie możliwości do sprawdzenia się przed początkiem rozgrywek o punkty. W najbliższy weekend Polski Cukier weźmie udział w Międzynarodowym Turnieju w Karpaczu, natomiast w ostatni weekend przed inauguracją Ligi Siatkówki Kobiet, podopieczne Bogdana Serwińskiego będą uczestniczyć na Turnieju w Rzeszowie.

Źródło: mksmuszynianka.com

16Dorota Wilk

Marina Cvetanović

krynica1946@gmail.com