strona główna

Piąta lepsza od czwartej. Wracamy bez punktów i bez seta

Lokujący się na czwartej pozycji Polski Cukier Muszynianka Muszyna przegrywa, po bardzo wyrównanej grze, z Grot Budowlanymi Łódź 0:3 (24:26, 23:25, 11:25).

Nie pozwoliły przyjezdne odskoczyć w początkowej fazie meczu gospodyniom 2:2, 5:5. Trzypunktowa przewaga Budowlanych została natychmiast zniwelowana 8:8. Skutecznie bronią wyniku Muszynianki. Na tablicy świetlnej po raz kolejny po obu stronach ta sama liczba 11:11. Pierwsze prowadzenie podopiecznych Bogdana Serwińskiego 13:12. Oby trzynastka okazała się szczęśliwa. Teraz Budowlane gonią wynik. Dwa punkty przewagi gości 17:15, trener Krzyształowicz zgłasza przerwę. Udana seria mineralnych 19:16. Przerywają serię miejscowe, czas dla Bogdana Serwińskiego. Nie udało się utrzymać przewagi ze środkowej części seta 21:20 dla miejscowych i czas dla Polskiego Cukru. Oba zespoły potrzebują dwóch punktów. Gramy na przewagi. Po wyrównanym secie, lepszym okazał się zespół gospodyń wygrywając 26:24
Identyczny początek drugiej odsłony 3:3. Zdobywane po kolei punkty dają Łodziankom prowadzenie 7:4. I tak jak w poprzednim na tablicy wyników 8:8. Seria punktowa daje nam prowadzenie 11:10, i czas dla Grota. Bardzo wyrównana gra. Jak w secie pierwszym żaden z zespołów nie może wypracować większej przewagi 18:17. Rozpoczęła się ucieczka gospodyń 20:17 czas dla trenera z Muszyny. Przegrywamy kolejny set 23:25.
Początek seta z przewaga Budowlanych 7:4. Time-out dla Polskiego Cukru 10:5. Nie zwalniają zawodniczki Błażeja Krzyształowicza 15:7, Czas dla Muszyny. Widmo porażki zagląda Małopolankom w oczy 18:8. Całkowity zastój w szeregach zespołu Polskiego Cukru. Wysoko przegrany trzeci, ostatni w dniu dzisiejszym set i cały mecz 0:3.