Kolejna porażka z niżej notowanym zespołem

Polski Cukier Muszynianka Muszyna przegrywa z ENEA PTPS Piła 1:3 (16:25, 11:25, 25:23, 23:25). Najlepszą zawodniczką została wybrana Dajana Bosković.

Kto przyjmuje ten punktuje, od 0:0 do 5:5, Do stanu 8:8 wynik oscylował wokół remisu
Pilanki przejmują inicjatywę i na tablicy wyników 8:12. Bogdan Serwiński prosi o przerwę. Przegrywamy serię 9:14. Zmniejszamy straty 12:14 czas dla Piły. Z pięcioma punktami przewagi przyjezdne wkraczają w końcową fazę seta. 15;21 po raz drugi time-out dla Polskiego Cukru. 15:22 zmianę dokonuje trener Serwiński, Lis wchodzi za Śmieszek. Dwukrotnie zablokowane muszynianki, koniec seta 16:25.
Na początek drugiej odsłony przegrywamy bardzo długą piłke atakiem Savić w aut 0:2. As serwisowy rywalek 1:4, trener polskiego Cukru prosi o czas. Błąd dotknięcia siatki przerywa serię punktową 2:6. Podwójna zmiana w zespole z Muszyny. Zdecydowanie lepiej prezentują się przyjezdne 6:12, czas dla uzdrowiskowych. .Dalsze zmiany dokonuje Bogdan Serwiński. Z przechodzącej atakuje Trnić i mamy 6:15. Wraca Wójcik za Brzóskę. Tak źle, dawno nie było. od 6:10 do 11:25.
Wyrównała się nieco gra w trzecim akcie 2:3, 4:5, 7:7. Czas dla ENEY. Pierwsze prowadzenie w tym secie Muszynianki 9:8. Walka punkt za punkt 15:15, 19:19. Punkt dla PTPS i czas dla Polskiego Cukru. Dwa oczka przewagi gospodyń trener Jacek Pasiński prosi o czas. Punkt kontaktowy przeciwniczek 22:23 time-out dla trenera z Muszyny. Mamy dwie piłki setowe. Pierwsza obroniona przez Pilanki. Wygrywamy i przedłużamy mecz.
Rozkręciły się Małopolanki w czwartym secie 4:1. By za moment roztrwonić przewagę 4:6. Kolejna seria punktowa rywalek 15:9. As serwisowy Danicy 13:19. Pomimo punktowej serii w końcówce seta przegrywamy czwartą partię 23:25 i cały mecz 1:3.

Roksana Brzóska, Małgorzata Śmieszek, Maja Savić, Aleksandra Wójcik, Karolina Portalska, Patrycja Flakus, Danica Radenković, Małgorzata Lis, Monika Bociek, Paulina Bałdyga, Dorota Medyńska, Mariya Karakasheva.

ENEA PTPS Piła

Jelena Trnić, Żaneta Baran, Karolina Różycka, Anita Kwiatkowska, Dajana Bosković, Anna Stencel, Jessica Welker, Agata Babicz, Emilia Szubert, Dorota Wilk, Oliwia Urban, Justyna Łysiak, Anna Pawłowska.

2017-11-25 18:54:12

15.1218.00BielskoLSK/w