strona główna

Kolejna porażka z niżej notowanym zespołem

Polski Cukier Muszynianka Muszyna przegrywa z ENEA PTPS Piła 1:3 (16:25, 11:25, 25:23, 23:25). Najlepszą zawodniczką została wybrana Dajana Bosković.

Kto przyjmuje ten punktuje, od 0:0 do 5:5, Do stanu 8:8 wynik oscylował wokół remisu
Pilanki przejmują inicjatywę i na tablicy wyników 8:12. Bogdan Serwiński prosi o przerwę. Przegrywamy serię 9:14. Zmniejszamy straty 12:14 czas dla Piły. Z pięcioma punktami przewagi przyjezdne wkraczają w końcową fazę seta. 15;21 po raz drugi time-out dla Polskiego Cukru. 15:22 zmianę dokonuje trener Serwiński, Lis wchodzi za Śmieszek. Dwukrotnie zablokowane muszynianki, koniec seta 16:25.
Na początek drugiej odsłony przegrywamy bardzo długą piłke atakiem Savić w aut 0:2. As serwisowy rywalek 1:4, trener polskiego Cukru prosi o czas. Błąd dotknięcia siatki przerywa serię punktową 2:6. Podwójna zmiana w zespole z Muszyny. Zdecydowanie lepiej prezentują się przyjezdne 6:12, czas dla uzdrowiskowych. .Dalsze zmiany dokonuje Bogdan Serwiński. Z przechodzącej atakuje Trnić i mamy 6:15. Wraca Wójcik za Brzóskę. Tak źle, dawno nie było. od 6:10 do 11:25.
Wyrównała się nieco gra w trzecim akcie 2:3, 4:5, 7:7. Czas dla ENEY. Pierwsze prowadzenie w tym secie Muszynianki 9:8. Walka punkt za punkt 15:15, 19:19. Punkt dla PTPS i czas dla Polskiego Cukru. Dwa oczka przewagi gospodyń trener Jacek Pasiński prosi o czas. Punkt kontaktowy przeciwniczek 22:23 time-out dla trenera z Muszyny. Mamy dwie piłki setowe. Pierwsza obroniona przez Pilanki. Wygrywamy i przedłużamy mecz.
Rozkręciły się Małopolanki w czwartym secie 4:1. By za moment roztrwonić przewagę 4:6. Kolejna seria punktowa rywalek 15:9. As serwisowy Danicy 13:19. Pomimo punktowej serii w końcówce seta przegrywamy czwartą partię 23:25 i cały mecz 1:3.