strona główna

Przełamana passa przegranych, wracamy z zerem z tyłu

Polski Cukier Muszynianka Muszyna, przełamuję serię przegranych, wygrywając z KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:22, 25:21, 25:14).

Jako pierwsza punktuje Radenković. Od stanu 3:3 serię punktową notuję pałacanki 6:3. Natychmiast o przerwę prosi Bogdan Serwiński. Serie przerywa Kardasheva 7:4. Skutecznie atakują Bociek i Karakasheva oraz udany blok i na tablicy wyników 8:8. Muszynianki wychodzą na jednopunktowe prowadzenie 11:10 timeout dla trenera Makowskiego. Zdecydowanie poprawiły grę nasze siatkarki 14:11. Po raz drugi Piotr Makowski przerywa grę. Kolejne serią zdobyte punkty przyjezdnych 18:12. W ostatnią fazę meczu wchodzimy z zapasem siedmiu oczek 21:14. W oczach topnieje przewaga Polskiego Cukru 21:23. Wójcik punktuje na piłkę setową. Mocny atak Materni ponad blokiem, koniec seta 25:22.
Poszły za ciosem małopolanki 3:1, 6:2. Czas dla Bydgoszczy. Utrzymujemy przewagę nad rywalkami 11:8. Bardzo dobrze spisuje się dzisiaj nasza przyjmująca Mariya Karakasheva. 10:14 czas dla Piotra Makowskiego. Bydgoszczanki doganiają na jeden punkt 16:17, czas dla Bogdana Serwińskiego. Poskutkowały uwagi trenera i ponownie odskakujemy na cztery punkty. As serwisowy Bociek daje nam możliwość zagrywki piłki setowej. Maja Savić z przesuniętej krótkiej kończy set. may juz conajmniej jeden punkt.
Wyrównany początek 2:2, 4:4, 6:6. Rozppoczynamy ucieczkę 11:8, czas dla pałacanek. Nie zwalniają podopieczne Bogdana Serwińskiego dopisują serią zdobyte punkty 15:9. Zatrzymały się miejscowe 12:21. Seriami zdobywane punkty dają nam trzecie zwycięstwo w tym meczu 125:14 i wygraną 3:0.