Przełamana passa przegranych, wracamy z zerem z tyłu

Polski Cukier Muszynianka Muszyna, przełamuję serię przegranych, wygrywając z KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:22, 25:21, 25:14).

Jako pierwsza punktuje Radenković. Od stanu 3:3 serię punktową notuję pałacanki 6:3. Natychmiast o przerwę prosi Bogdan Serwiński. Serie przerywa Kardasheva 7:4. Skutecznie atakują Bociek i Karakasheva oraz udany blok i na tablicy wyników 8:8. Muszynianki wychodzą na jednopunktowe prowadzenie 11:10 timeout dla trenera Makowskiego. Zdecydowanie poprawiły grę nasze siatkarki 14:11. Po raz drugi Piotr Makowski przerywa grę. Kolejne serią zdobyte punkty przyjezdnych 18:12. W ostatnią fazę meczu wchodzimy z zapasem siedmiu oczek 21:14. W oczach topnieje przewaga Polskiego Cukru 21:23. Wójcik punktuje na piłkę setową. Mocny atak Materni ponad blokiem, koniec seta 25:22.
Poszły za ciosem małopolanki 3:1, 6:2. Czas dla Bydgoszczy. Utrzymujemy przewagę nad rywalkami 11:8. Bardzo dobrze spisuje się dzisiaj nasza przyjmująca Mariya Karakasheva. 10:14 czas dla Piotra Makowskiego. Bydgoszczanki doganiają na jeden punkt 16:17, czas dla Bogdana Serwińskiego. Poskutkowały uwagi trenera i ponownie odskakujemy na cztery punkty. As serwisowy Bociek daje nam możliwość zagrywki piłki setowej. Maja Savić z przesuniętej krótkiej kończy set. may juz conajmniej jeden punkt.
Wyrównany początek 2:2, 4:4, 6:6. Rozppoczynamy ucieczkę 11:8, czas dla pałacanek. Nie zwalniają podopieczne Bogdana Serwińskiego dopisują serią zdobyte punkty 15:9. Zatrzymały się miejscowe 12:21. Seriami zdobywane punkty dają nam trzecie zwycięstwo w tym meczu 125:14 i wygraną 3:0.

Roksana Brzóska, Małgorzata Śmieszek, Maja Savić, Aleksandra Wójcik, Karolina Portalska, Patrycja Flakus, Danica Radenković, Małgorzata Lis, Monika Bociek, Paulina Bałdyga, Dorota Medyńska, Mariya Karakasheva.

KS Pałac Bydgoszcz

Joanna Nickowska, Monika Jagła, Marta Ziółkowska, Natalia Misiuna, Magdalena Mazurek, Ewelina Krzywicka, Katarzyna Wenerska, Joanna Kuligowska, Jagoda Maternia, Paulina Świder, Kinga Różyńska, Monika Fedusio, Weronika Fojucik, Sandra Szczygieł.

2017-12-02 19:35:03

15.1218.00BielskoLSK/w