strona główna

Wygrywamy z dwunastą drużyną LSK

Polski Cukier Muszynianka Muszyna, wygrywa z plasującą się na dwunastej pozycji Legionovią Legionowo 3:1 (25:19, 25:20, 14:25, 25:17). MVP danica Radenković

Bardzo dobrze blokiem rozpoczęły zawody gospodynie 4:0. Wyrównała się gra, punkty zdobywane naprzemiennie od 5:2 do 9:6. Czas dla trenera Olenderka 11:6. As serwisowy Maji Savić 15:9. Kolejna przerwa dla Legionovii 17:10. Zmniejszają straty przyjezdne 22:17, Bogdan Serwiński sygnalizuje przerwę. Kończymy pierwszy set do 19.
Drugiego seta rozpoczynamy skutecznym atakiem Oli Wójcik. Pierwsze prowadzenie gości w dzisiejszych zawodach 4:3. Doganiamy rywalki i obejmujemy prowadzenie 7:6. 8:7 czas dla przyjezdnych. Roksana Brzóska zmienia Monikę Bociek. 16:13 zmiana powrotna. Ola Wójcik uderza z przechodzącej 18:13, czas dla trenera Legionovii. 21:19 timeout dla Polskiego Cukru. Blokiem kończymy drugą partię 25:20.
Pierwszy punkt dla przyjezdnych. Nie pozwalamy odskoczyć rywalkom i przejmujemy inicjatywę 5:3. Wyrównał się poziom gry, zespoły dopisują punkty naprzemiennie 8:8. zdobyte seria punkty przeciwniczek 11:8 zmuszają trenera Serwińskiego do przerwania gry. Autowa zagrywka kończy serię. 10:15 drugi timeout dla Muszyny. Zdecydowanie poprawiły gre Legionowianki, zaczyna robić się groźnie 21:11. Przegrywamy trzecia partię 14:25
Poszły za ciosem rywalki i obejmują prowadzenie w czwartym secie 2:0. Na zagrywce Aleksandra Wójcik, zdobywamy serią punkty i uciekamy przeciwniczkom 9:3. Trzy kolejne punkty Legionovii 12:8 czas dla Muszyny. Utrzymujemy bezpieczna przewagę 19:14. Uderzeniem w aut goście kończą czwarty set 25:17 i mecz 3;1