strona główna

Nieudany rewanż, przegrywamy z drużyną z ósmego miejsca w tabeli

W dwudziestej trzeciej kolejce Ligi Siatkówki Kobiet, Siatkarki Polskiego Cukru Muszynianka Muszyna przegrywają z BKS PROFI CREDIT Bielsko Biała 2:3 (22:25, 25:21, 20:25, 25:15, 10:15). MVP- Dominika Sobolska
Wyrównany początek, punkt za punkt 3:3, 5:5. Gdy ponownie na zagrywce stanęła Radenković odskoczyliśmy na dwa punkty 8:6. Nadal wyrównana gra 11:10. Pierwsze prowadzenie Bielska 12:11. Wzrasta przewaga rywalek 16:13. przerwa dla trenera Bogdana Serwińskiego. Siódmy remis w tym secie 18:18. Z ósmym remisem 20:20 rozpoczynamy ostatnią fazę seta. Trzy kolejno zdobyte piłki BKS-u time-out dla Muszyny. Obroniona pierwsza piłka setowa, niestety kolejna już wygrana przez bielszczanki 25:22

W drugiej odsłonie po dwa punkty naprzemiennie zdobywają oba zespoły, po czym mineralne dopisują cztery kolejne. 6:2 czas dla Bielska. Grant przerywa serię muszynianek. Polski Cukier zwiększa przewagę 12:5 po raz kolejny o czas prosi trener Aleksandersen. Trzypunktowa seria przyjezdnych przerwana udanym blokiem Maji Savić. Bielszczanki zdobywają siedem przy naszych dwóch punktach, Bogdan Serwiński zasygnalizował przerwę 14:12. Schodzi Karakasheva wchodzi Brzóska 19:15. Po stracie kolejnych dwóch piłek przerwa dla trenera Serwińskiego. Ola Wójcik z prawego skrzydła zdobywa 23 punkt. Ponownie z prawej dwukrotnie Bociek, kończy set 25:21.

Blok aut i pierwszy punkt dla przyjezdnych. Zastój w naszym zespole, odskakują Bielszczanki 7:2. Time out dla Polskiego Cukru. Całkowity brak pomysłu na grę ze strony uzdrowiskowych 4:14. Zdobywamy seria punkty 10:15. I znowu oddajemy inicjatywę rywalkom 12:19. Piłka setowa dla BKS Bielsko-Biała 124:19. Przegrywamy 20:25.

Wyrównany początek czwartej odsłony 3:3. Czteropunktowa seria gospodyń 7:4, czas dla gości. Zagrywa po taśmie Bociek 10:5. Sześć oczek przewagi kolejna przerwa na życzenie dla BKS-u. 15:11 czas dla Polskiego Cukru. Przejście linii trzeciego metra dwudziesty punkt dla naszego zespołu. As serwisowy Bociek 22:15. Przy zagrywce Bociek docieramy do piłki setowej 24:15. Udany blok kończy czwarta partię 25:15.

Komu przypadną dwa a komu jeden punkt? I tak jak w poprzednich, punkt za punkt. Uciekają przeciwniczka 7:4. Zmiana stron z przewaga przyjezdnych 8:5. Skuteczny blok Savić 7:8. Psujemy kolejne piłki 7:10 time-out dla Bogdana Serwińskiego. Po raz drugi trener Serwiński przerywa grę. Przegrywamy 10:15.