Nieudany rewanż, przegrywamy z drużyną z ósmego miejsca w tabeli

W dwudziestej trzeciej kolejce Ligi Siatkówki Kobiet, Siatkarki Polskiego Cukru Muszynianka Muszyna przegrywają z BKS PROFI CREDIT Bielsko Biała 2:3 (22:25, 25:21, 20:25, 25:15, 10:15). MVP- Dominika Sobolska
Wyrównany początek, punkt za punkt 3:3, 5:5. Gdy ponownie na zagrywce stanęła Radenković odskoczyliśmy na dwa punkty 8:6. Nadal wyrównana gra 11:10. Pierwsze prowadzenie Bielska 12:11. Wzrasta przewaga rywalek 16:13. przerwa dla trenera Bogdana Serwińskiego. Siódmy remis w tym secie 18:18. Z ósmym remisem 20:20 rozpoczynamy ostatnią fazę seta. Trzy kolejno zdobyte piłki BKS-u time-out dla Muszyny. Obroniona pierwsza piłka setowa, niestety kolejna już wygrana przez bielszczanki 25:22

W drugiej odsłonie po dwa punkty naprzemiennie zdobywają oba zespoły, po czym mineralne dopisują cztery kolejne. 6:2 czas dla Bielska. Grant przerywa serię muszynianek. Polski Cukier zwiększa przewagę 12:5 po raz kolejny o czas prosi trener Aleksandersen. Trzypunktowa seria przyjezdnych przerwana udanym blokiem Maji Savić. Bielszczanki zdobywają siedem przy naszych dwóch punktach, Bogdan Serwiński zasygnalizował przerwę 14:12. Schodzi Karakasheva wchodzi Brzóska 19:15. Po stracie kolejnych dwóch piłek przerwa dla trenera Serwińskiego. Ola Wójcik z prawego skrzydła zdobywa 23 punkt. Ponownie z prawej dwukrotnie Bociek, kończy set 25:21.

Blok aut i pierwszy punkt dla przyjezdnych. Zastój w naszym zespole, odskakują Bielszczanki 7:2. Time out dla Polskiego Cukru. Całkowity brak pomysłu na grę ze strony uzdrowiskowych 4:14. Zdobywamy seria punkty 10:15. I znowu oddajemy inicjatywę rywalkom 12:19. Piłka setowa dla BKS Bielsko-Biała 124:19. Przegrywamy 20:25.

Wyrównany początek czwartej odsłony 3:3. Czteropunktowa seria gospodyń 7:4, czas dla gości. Zagrywa po taśmie Bociek 10:5. Sześć oczek przewagi kolejna przerwa na życzenie dla BKS-u. 15:11 czas dla Polskiego Cukru. Przejście linii trzeciego metra dwudziesty punkt dla naszego zespołu. As serwisowy Bociek 22:15. Przy zagrywce Bociek docieramy do piłki setowej 24:15. Udany blok kończy czwarta partię 25:15.

Komu przypadną dwa a komu jeden punkt? I tak jak w poprzednich, punkt za punkt. Uciekają przeciwniczka 7:4. Zmiana stron z przewaga przyjezdnych 8:5. Skuteczny blok Savić 7:8. Psujemy kolejne piłki 7:10 time-out dla Bogdana Serwińskiego. Po raz drugi trener Serwiński przerywa grę. Przegrywamy 10:15.

Roksana Brzóska, Małgorzata Śmieszek, Maja Savić, Aleksandra Wójcik, Karolina Portalska, Patrycja Flakus, Danica Radenković, Małgorzata Lis, Monika Bociek, Paulina Bałdyga, Dorota Medyńska, Maria Karakasheva.

BKS PROFI CREDIT Bielsko Biała

Barbara Zakościelna, Julia Nowicka, Olivia Różański, Aleksandra Jagieło, Katarzyna Konieczna, Kornelia Moskwa, Marlena Preśnielowicz, Nia Grant, Gina Mancuso, Izabela Lemańczyk, Martyna Świrad, Dominika Sobolska, Emilia Mucha, Aneta Wilczek, Wiktoria Szumera.

2018-03-26 20:18:10

26.03Bielsko-B 2:3